W terenie zabudowanym 18-latek pędził 202 km/h
13 czerwca 2016
W minioną sobotę (11 czerwca 2016) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zatrzymali do kontroli 18 –letniego kierowcę pojazdu Alfa Romeo. W terenie zabudowanym gdzie obowiązuję ograniczenie prędkości do 70 km/h, nastolatek rozpędził swoje auto aż do 202 km/h. W myśli znowelizowanych przepisów ruchu drogowego kierowca czasowo musiał pożegnać się ze swoim prawem jazdy.






Blog Rutkowskiego