Patrioto! Napisz i opublikuj swój artykuł Dodaj zdjęcia i filmy Zostań Lokalnym Patriotem24 Załóż konto! Publikuj!


STOP THE STUPIDITY OF THE EUROPEAN UNION! Let's it correct according to the ideas of Robert Schuman!

Jeden jechał wężykiem, drugi pod prąd!

Jeden jechał wężykiem, drugi pod prąd!

14 czerwca 2016

Prudniccy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Pierwszy osobowym passatem jechał pod prąd. Drugi całą szerokością drogi. Obaj kierowcy odpowiedzą teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi im do 2 lat więzienia.

W terenie zabudowanym 18-latek pędził 202 km/h

W terenie zabudowanym 18-latek pędził 202 km/h

13 czerwca 2016

W minioną sobotę (11 czerwca 2016) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach zatrzymali do kontroli 18 –letniego kierowcę pojazdu Alfa Romeo. W terenie zabudowanym gdzie obowiązuję ograniczenie prędkości do 70 km/h, nastolatek rozpędził swoje auto aż do 202 km/h. W myśli znowelizowanych przepisów ruchu drogowego kierowca czasowo musiał pożegnać się ze swoim prawem jazdy.


Najnowsze informacje



2